Rugby Europe lansează Supercupa Cluburilor

Rugby Europe lansează competiția clubului Supercupă | SuperSport – Sursa din Africa pentru videoclipuri sportive, programe, rezultate și știri



{“slug”: “rugby”, “name”: “Rugby”, “menu”:[], “subiectii”:[{“group_name”:”South Africa”,”topics”:[{“name”:”Super Rugby Unlocked”,”slug”:”super-rugby-unlocked”,”parent_slug”:”super-rugby-unlocked”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “kick off”, “slug”: “kick off”, “parent_slug”: “kick off”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“logs”]}, {“name”: “Rainbow Cup SA”, “slug”: “rainbow-cup-sa”, “parent_slug”: “rainbow-cup-sa”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Springboks”, “slug”: “springboks”, “parent_slug”: “springboks”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“logs”]}, {“name”: “Chasing the Sun”, “slug”: “Chasing-the-sun”, “parent_slug”: “Chasing-the-sun”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“results”,”fixtures”,”logs”]}, {“name”: “Carling Currie Cup”, “slug”: “currie-cup”, “parent_slug”: “currie-cup”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Cupă universitară”, “slug”: “cupă universitară”, “parent_slug”: “cupă universitară”, “uri”: nul, “tabele_considerate”:[]}]}, {“group_name”: “Europa”, “subiecte”:[{“name”:”B&I Lions”,”slug”:”british-lions”,”parent_slug”:”british-lions”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Pro14”, “slug”: “pro14”, “parent_slug”: “pro14”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Top 14”, “slug”: “top14”, “parent_slug”: “top14”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Cupa Campionilor”, “slug”: “cupa-campionilor”, “parent_slug”: “cupa-campionilor”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Gallagher Premiership”, “slug”: “england”, “parent_slug”: “england”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: “Internațional”, “subiecte”:[{“name”:”Tri Nations”,”slug”:”tri-nations”,”parent_slug”:”tri-nations”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Rainbow Cup”, “slug”: “rainbow-cup”, “parent_slug”: “rainbow-cup”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Super Rugby Trans Tasman”, “slug”: “super-rugby-transtasman”, “parent_slug”: “super-rugby-transtasman”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “International Rugby”, “slug”: “international-rugby”, “parent_slug”: “international-rugby”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“logs”]}, {“name”: “Cupa Mondială de Rugby”, “slug”: “Cupa Mondială de Rugby”, “parent_slug”: “Cupa Mondială de Rugby”, “uri”: null, “Tabulele_cascute”:[“point-scorers”]}, {“name”: “Sevens 2019 / 20”, “slug”: “sevens”, “parent_slug”: “sevens”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Rugby Championship”, “slug”: “rugby-Championship”, “parent_slug”: “rugby-Championship”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Six Nations”, “slug”: “six-nations”, “parent_slug”: “six-nations”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: “Regional”, “subiecte”:[{“name”:”Mitre 10 Cup”,”slug”:”new-zealand”,”parent_slug”:”new-zealand”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “New Zealand”, “slug”: “new zealand”, “parent_slug”: “new zealand”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Australian Domestic”, “slug”: “ausdomestic”, “parent_slug”: “ausdomestic”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: nul, “topicuri”:[{“name”:”Autumn Nations Cup”,”slug”:”autumn-nations-cup”,”parent_slug”:”autumn-nations-cup”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}]}]”prezentat”: {“subiecte”:[{“name”:”Springboks”,”slug”:”springboks”,”parent_slug”:”springboks”,”uri”:null},{“name”:”Rugby Championship”,”slug”:”rugby-championship”,”parent_slug”:”rugby-championship”,”uri”:null},{“name”:”Carling Currie Cup”,”slug”:”currie-cup”,”parent_slug”:”currie-cup”,”uri”:null}]}}

READ  Donald Trump spune că întoarcerea sportului este bună pentru „psihicul” țării

Faci un comentariu sau dai un răspuns?

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *