RWC 1995 Relive: avioane, trenuri, automobile … și România

RWC 1995 Relive: Avioane, trenuri, automobile … și România | SuperSport



{“slug”: “rugby”, “name”: “Rugby”, “menu”:[], „subiecți”:[{“group_name”:”International”,”topics”:[{“name”:”Tri Nations”,”slug”:”tri-nations”,”parent_slug”:”tri-nations”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “International Rugby”, “slug”: “international-rugby”, “parent_slug”: “international-rugby”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“logs”]}, {“name”: “Cupa Mondială de Rugby”, “slug”: “Cupa Mondială de Rugby”, “parent_slug”: “Cupa Mondială de Rugby”, “uri”: null, “Tabulele_cascute”:[“point-scorers”]}, {“name”: “Sevens 2019 / 20”, “slug”: “sevens”, “parent_slug”: “sevens”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Campionat de rugby”, “slug”: “campionat de rugby”, “parent_slug”: “campionat de rugby”, “uri”: nul, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Six Nations”, “slug”: “six-nations”, “parent_slug”: “six-nations”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: “Regional”, “topicuri”:[{“name”:”Mitre 10 Cup”,”slug”:”new-zealand”,”parent_slug”:”new-zealand”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Aotearoa”, “slug”: “aotearoa”, “parent_slug”: “aotearoa”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Australian Domestic”, “slug”: “ausdomestic”, “parent_slug”: “ausdomestic”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: “Africa de Sud”, “subiecte”:[{“name”:”Super Rugby Unlocked”,”slug”:”super-rugby-unlocked”,”parent_slug”:”super-rugby-unlocked”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Chasing the Sun”, “slug”: “Chasing-the-sun”, “parent_slug”: “Chasing-the-sun”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“results”,”fixtures”,”logs”]}, {“name”: “Springboks”, “slug”: “springboks”, “parent_slug”: “springboks”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[“logs”]}, {“name”: “Carling Currie Cup”, “slug”: “currie-cup”, “parent_slug”: “currie-cup”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Cupa universitară”, “slug”: “Cupa universitară”, “parent_slug”: “Cupa universitară”, “uri”: nul, “tabulele ascunse”:[]}]}, {“group_name”: “Europa”, “subiecte”:[{“name”:”Pro14″,”slug”:”pro14″,”parent_slug”:”pro14″,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}, {“name”: “B&I Lions”, “slug”: “British-lions”, “parent_slug”: “British-lions”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Top 14”, “slug”: “top14”, “parent_slug”: “top14”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Champions Cup”, “slug”: “champions-cup”, “parent_slug”: “champions-cup”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}, {“name”: “Gallagher Premiership”, “slug”: “england”, “parent_slug”: “england”, “uri”: null, “hidden_tabs”:[]}]}, {“group_name”: nul, “topicuri”:[{“name”:”Autumn Nations Cup”,”slug”:”autumn-nations-cup”,”parent_slug”:”autumn-nations-cup”,”uri”:null,”hidden_tabs”:[]}]}]”featured”: {“topicuri”:[{“name”:”Six Nations”,”slug”:”six-nations”,”parent_slug”:”six-nations”,”uri”:null},{“name”:”Pro14″,”slug”:”pro14″,”parent_slug”:”pro14″,”uri”:null},{“name”:”Aotearoa”,”slug”:”aotearoa”,”parent_slug”:”aotearoa”,”uri”:null}]}}

READ  „Chennaiyin va înscrie goluri” - Csaba Laszlo dezamăgit de necazurile sale

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *